ÚvodJak vyřídit půjčkuŽádostČasté dotazyÚvěrové podmínkyKontakt

Řekli o nás

Martin K., 29 let
Pracovník ČD

Žádost proběhla opravdu bez komlikací a vyřízení je vcelku rychlé. Velikou výhodou je, určení výše splátek podle sebe. Což mne potěšilo. Děkuji.

Martina J., 32 let
Sekretářka

Potřebovala jsem půjčit na novou kuchyň, nakonec jsem si vybrala půjčku od Home Credit a vůbec toho nelituju. Veškerá komunikace a vyřízení je bezva.

Reálná půjčka

Nemůžete vyjít s vašimi penězi? Není to pouze váš problém, tento problém řeší i desítky tisíc ostatních, kteří se dostali do finanční tísně. Jistě jste mnohokrát pomysleli na půjčku, ale vždyť to znáte, nikdo se nechce upisovat cizí společnosti.

Proč využít půjčku od Home Credit?

Jak ukazují poslední průzkumy, rok od roku zbývá rodinám po zaplacení nezbytných výdajů stále méně peněz v rodinném rozpočtu. Většina příjmů je využívána na běžné platby či nutné nákupy, a nastane-li situace, kdy je třeba vynaložit více peněz, nezbývá než si půjčit.

Bezkontaktní platby – novinka, která se ujala

Světa financí se neustále rozvíjí a přináší spotřebiteli řadu nových možností. Jednou z nich je bezkontaktní platba, díky níž nepotřebujete například na menší nákupy v obchodech hotové peníze. Variantu, platit za zboží bezkontaktní formou úhrady, dnes využívá stále více lidí a další rozmach na sebe jistě nenechá dlouho čekat.

Plaťte chytře – kreditní kartou

Finanční nezávislost, bezpečnost a flexibilita – to jsou hlavní atributy každé kreditní karty. A k čemu je tato karta určena? Na první pohled kreditky vypadají jako klasické debetní karty, ale fungují na zcela jiném principu. Jste-li majiteli kreditní karty, nevyužíváte k platbám své vlastní peníze, ale půjčujete si je od banky nebo úvěrové (nebankovní) společnosti, která Vám kreditku vydala. Možná vlastníte kreditní kartu od Home Credit, kterou můžete snadno využívat například k placení v obchodech.