Grand Inzerce.cz|Grand Inzerce.czNaše další projekty:

ÚvodJak vyřídit půjčkuŽádostČasté dotazyÚvěrové podmínkyKontakt

Řekli o nás

Martin K., 29 let
Pracovník ČD

Žádost proběhla opravdu bez komlikací a vyřízení je vcelku rychlé. Velikou výhodou je, určení výše splátek podle sebe. Což mne potěšilo. Děkuji.

Martina J., 32 let
Sekretářka

Potřebovala jsem půjčit na novou kuchyň, nakonec jsem si vybrala půjčku od Home Credit a vůbec toho nelituju. Veškerá komunikace a vyřízení je bezva.

Proč využít půjčku od Home Credit?

Jak ukazují poslední průzkumy, rok od roku zbývá rodinám po zaplacení nezbytných výdajů stále méně peněz v rodinném rozpočtu. Většina příjmů je využívána na běžné platby či nutné nákupy, a nastane-li situace, kdy je třeba vynaložit více peněz, nezbývá než si půjčit. Díky internetu lze půjčku jednoduše sjednat přímo z pohodlí domova, rychle a s minimem administrativy. Mezi tyto úvěrové produkty se řadí také půjčka od renomované nebankovní společnosti Home Credit. Můžete ji použít na cokoliv a k jejímu sjednání nepotřebujete ručitele.

Moderní produkt

Online půjčka Home Credit je moderním produktem se zárukou kvality a poctivosti. Spotřebitel má jistotu, že je v dobrých rukou a že nezaplatí nic navíc. Na rozdíl od účelových produktů je Home Credit půjčka bezúčelová, což znamená, že ji můžete využít pro celou škálu účelů. Třeba díky ní zaplatit exotickou dovolenou, koupit si nový spotřebič do domácnosti, provést rekonstrukci bytu nebo si pořídit nový vůz.

Individuální přístup

K přednostem online půjčky od Home Credit patří také flexibilita, neboť tato společnost přistupuje ke každému z klientů individuálně. Z toho důvodu si ji každý spotřebitel může upravit podle vlastních potřeb a představ. Občas se stane, že si klient zařídí půjčku, jež mu přestane po určitém čase vyhovovat. A co teď? I na takové případy Home Credit myslí. Lze využít tak zvanou záruku spokojenosti, což v praxi znamená, že můžete sáhnout po možnosti bezplatně půjčku zrušit.

Pro koho je tento produkt ideální?

Jednoduše řečeno, půjčka od důvěryhodné společnosti Home Credit je vhodná pro všechny žadatele, kteří se ocitli ve finanční nouzi a potřebují ihned hotovost. Využít tuto výhodnou online půjčku mohou i ti, kterým právě scházejí peníze na byt, automobil či dovolenou. Jak už bylo zmíněno, jedná se o půjčku bezúčelovou, je tedy pouze na spotřebiteli, na co vypůjčené peníze použije.

Další zajímavé možnosti

V repertoáru společnosti Home Credit naleznete nejen hotovostní půjčky na cokoliv (až do výše 150 tisíc Kč), ale i například kreditní karty, které Vám umožní pohodlně platit, mít vždy u sebe finanční rezervu, včetně možnosti nákupu na splátky.