ÚvodJak vyřídit půjčkuŽádostČasté dotazyÚvěrové podmínkyKontakt

Řekli o nás

Martin K., 29 let
Pracovník ČD

Žádost proběhla opravdu bez komlikací a vyřízení je vcelku rychlé. Velikou výhodou je, určení výše splátek podle sebe. Což mne potěšilo. Děkuji.

Martina J., 32 let
Sekretářka

Potřebovala jsem půjčit na novou kuchyň, nakonec jsem si vybrala půjčku od Home Credit a vůbec toho nelituju. Veškerá komunikace a vyřízení je bezva.

Jak vyřídit půjčku

Dostali jste se do tíživé životní situace a nemáte dostatek peněz? Řešením je sjednání některého z kvalitních úvěrových produktů. Naše společnost Vám nabízí půjčku se zárukou spokojenosti, za jasných a předem daných podmínek. U nás si můžete vyřídit půjčku rychle a jednoduše, bez stresu a fronty v bance, nadbytečné administrativy a dlouhého čekání na vypůjčenou finanční částku. Ušetřený čas pak můžete věnovat své rodině, práci nebo koníčkům.

Půjčka krok za krokem

Jak postupovat, chcete-li si sjednat úvěr? Nejprve si předem ujasněte, jak a kam vypůjčené peníze investujete. Pečlivě zvažte i výši půjčky, abyste pravidelnými splátkami příliš nezatížili svůj finanční rozpočet. Poté si zvolte úvěrový produkt, který bude co nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Pokud si nevíte rady s vhodnou půjčkou či výší splátek, neváhejte kontaktovat náš tým, ochotně Vám (online) poradíme. Také si nezapomeňte na našich webových stránkách přečíst úvěrové podmínky – dozvíte se tak pravidla, za nichž Vám bude hotovostní půjčka poskytnuta.

Vše vyřídíte online

V pohodlí domova či kanceláře se můžete nejen seznámit s podmínkami úvěru, ale díky jednoduchému a přehlednému formuláři si půjčku rovnou online sjednat. Stačí vyplnit potřebné údaje, odeslat formulář a připravit si doklady k doložení příjmu apod. Náš operátor Vás do 24 hodin zkontaktuje a probere s Vámi další postup. S penězi, které dorazí na Váš bankovní účet (po schválení úvěru), pak budete moci co nejdříve řešit například nepříznivou finanční situaci. Díky neúčelové půjčce si budete moci pořídit prakticky cokoliv. Třeba nový domácí spotřebič, osobní vůz nebo exotickou dovolenou.