ÚvodJak vyřídit půjčkuŽádostČasté dotazyÚvěrové podmínkyKontakt

Řekli o nás

Martin K., 29 let
Pracovník ČD

Žádost proběhla opravdu bez komlikací a vyřízení je vcelku rychlé. Velikou výhodou je, určení výše splátek podle sebe. Což mne potěšilo. Děkuji.

Martina J., 32 let
Sekretářka

Potřebovala jsem půjčit na novou kuchyň, nakonec jsem si vybrala půjčku od Home Credit a vůbec toho nelituju. Veškerá komunikace a vyřízení je bezva.

Půjčky v dnešní době

Život je plný nástrah a každý se může lehce dostat do finanční nouze. Někdo žije od výplaty k výplatě, jiný třeba nemá dostatek financí na nový automobil nebo vlastní bydlení, které nutné potřebuje. Půjčky se tak staly nedílnou součástí každodenního života a pomáhají řešit svízelné situace spojené s nedostatkem peněz. Zamířit s žádostí o půjčku lze do některé z bank nebo je možné využít úvěrové produkty nabízené nebankovními společnostmi. Volit lze mezi různými druhy půjček, a řadu z nich si lze sjednat online, v pohodlí domova.

Pečlivě vše zvažte

Každý žadatel o zapůjčení určité finanční částky by si nejprve měl po pravdě zodpovědět otázku, jak vysokou půjčku bude pro své záměry potřebovat. Důležité také je, aby si spotřebitel promyslel a spočítal, kolik peněz je schopen měsíčně splácet. Zatížit rodinný rozpočet vysokou splátkou není rozumným řešením, a spadnout do dluhové pasti, z níž vede jen složitá cesta, lze velmi snadno. Žadatel o půjčku by si měl také pečlivě prostudovat smlouvu a její podmínky, než vše případně stvrdí svým podpisem.

Typy půjček

Na finančním trhu je v dnešní době klientům k dispozici široká škála půjček a úvěrových produktů. Zatímco bankovní půjčky mají zpravidla nižší úrok, nebankovní půjčka od soukromého investora se pro změnu obejde bez doložení příjmu, ručitele i nahlížení do registru dlužníků. Volit spotřebitel může také mezi půjčkou účelovou a neúčelovou. V prvém případě využije vypůjčené peníze k financování konkrétního produktu, například ke koupi automobilu, pořízení bydlení apod. Jde-li o neúčelové půjčky, jejich prostřednictvím je možné zafinancovat prakticky cokoliv.

Využijte internet

Současnou dobu provází rozmach moderních technologií, a tak není divu, že k oblíbeným a vyhledávaným produktům patří i půjčky sjednané online. Jsou rychlé, dostupné a lze je vyřídit s minimem administrativy. Stačí si jednoduše zvolit půjčku, která žadateli vyhovuje, vyplnit příslušný formulář a řídit se dalšími pokyny. K nejžádanějším produktům dnes patří online půjčky bez registru a rychlé online půjčky přímo „na míru“, které jsou zpravidla dostupné pro všechny žadatele.