ÚvodJak vyřídit půjčkuŽádostČasté dotazyÚvěrové podmínkyKontakt

Řekli o nás

Martin K., 29 let
Pracovník ČD

Žádost proběhla opravdu bez komlikací a vyřízení je vcelku rychlé. Velikou výhodou je, určení výše splátek podle sebe. Což mne potěšilo. Děkuji.

Martina J., 32 let
Sekretářka

Potřebovala jsem půjčit na novou kuchyň, nakonec jsem si vybrala půjčku od Home Credit a vůbec toho nelituju. Veškerá komunikace a vyřízení je bezva.

Výše splátek

Půjčka, kterou zájemcům nabízíme, se vyznačuje flexibilitou výše splátek. V praxi to znamená, že výši splátek si každý klient nastavuje sám, na základě vlastního uvážení. Pro klienta z toho plyne výhoda pružně reagovat na změny jeho finanční situace, k nimž během splácení půjčky může dojít.

Využijte možnosti měnit výši splátek

Klientům vycházíme vstříc i možností změny výše splátek. Jak to funguje? Po řádném zaplacení čtyř pravidelných měsíčních splátek, včetně splnění dalších předem stanovených podmínek, si výši splátky můžete kdykoliv zvýšit, nebo naopak snížit.Změna výše splátky je možná u každé smlouvy, jejíž součástí je uzavření dohody o možnosti změny výše a také počtu splátek. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat (online nebo telefonicky), naši operátoři s Vámi ochotně projednají konkrétní postup jak v případě snížení, tak i v případě zvýšení splátky.

Půjčka se zárukou spokojenosti

Možnost, kterou všem klientům poskytujeme, a to nastavit si samostatně výši splátek, v konečném důsledku přináší velmi výhodné splácení. Klient si sám určí výši splátek – jeho měsíční splátky jsou tedy nastaveny tak, aby je mohl bez jakýchkoliv problémů splácet. Je to jedna z výhod, kterými se našim klientům snažíme vyjít vstříc a usnadnit cestu k pohodlnému a bezproblémovému splacení vypůjčené finanční částky.