ÚvodJak vyřídit půjčkuŽádostČasté dotazyÚvěrové podmínkyKontakt

Řekli o nás

Martin K., 29 let
Pracovník ČD

Žádost proběhla opravdu bez komlikací a vyřízení je vcelku rychlé. Velikou výhodou je, určení výše splátek podle sebe. Což mne potěšilo. Děkuji.

Martina J., 32 let
Sekretářka

Potřebovala jsem půjčit na novou kuchyň, nakonec jsem si vybrala půjčku od Home Credit a vůbec toho nelituju. Veškerá komunikace a vyřízení je bezva.

Úvěrové podmínky

Než sáhnete po půjčce, vyplatí se pečlivě seznámit s úvěrovými podmínkami. Řada ustavení, včetně práv a povinností klienta, vyplývá ze zákona a je důležité, aby se v nich každý žadatel o půjčku správně orientoval. Co byste tedy měli vědět o svém úvěrovém produktu? Přečtěte si prosím pozorně následující řádky.

Jasná a zřetelná pravidla

Osobní údaje, které nám klienti poskytnou, naše společnost zpracovává v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů. Vaše citlivé údaje, jako jméno, adresa, číslo občanského průkazu apod., jsou tedy v naprostém bezpečí a Vy se nemusíte v žádném případě obávat, že dojde k jejich zneužití. Jakmile s námi uzavřete smlouvu, jsme zavázáni poskytnout Vám sjednanou půjčku a pro Vás z toho vyplývá závazek úvěr vrátit a zaplatit úroky.
Úvěr je třeba platit řádně a včas – počet splátek, jejich výši a termín splatnosti zahrnuje Vaše smlouva. Při platbě nezapomeňte uvádět variabilní symbol, který je shodný s číslem smlouvy. Pamatujte, že splátka je uhrazena až v den, kdy dorazí na příslušný bankovní účet, proto doporučujeme provádět platbu v předstihu. Pokud si klient současně s úvěrem sjedná i pojištění výdajů, je nutné případnou pojistnou událost včas nahlásit.
Půjčku je možné kdykoliv předčasně zcela nebo zčásti splatit, a to bez poplatku. O tomto Vašem záměru nás prosím předem písemně uvědomte. Nebude-li klient úvěr pravidelně splácet, vyplývají pro něj z této situace důsledky, jako je první upomínka, opakovaná upomínka, sankce za delší prodlení, jednorázová smluvní pokuta po zesplatnění a navýšení obchodního úroku po zesplatnění.

Kdykoliv se ptejte…

Pokud dojde ke změně Vašich osobních údajů, například změníte příjmení, bydliště nebo zaměstnavatele, nezapomeňte prosím kontaktovat naše klientské centrum. Neváhejte se na nás obrátit (online nebo telefonicky) také v případě, nebudete-li si vědět rady třeba s výběrem vhodného úvěrového produktu nebo s vyplněním formuláře (žádost o půjčku). Náš tým ochotně zodpoví každý Váš dotaz.

Sazebník – hotovostní úvěr

Sazebník, platný od …, obsahuje základní údaje. Společnost je oprávněna tento sazebník aktuálně měnit.
Poplatek za vedení účtu……………………………. uvedeno v úvěrové smlouvě
Poplatek za poskytnutí úvěru………………………. zdarma
Poplatek za změnu výše a počtu splátek ……………uvedeno v úvěrové smlouvě
Poplatek za vrácení přeplatku……………………… 60,- Kč
Zasílání měsíčních emailových výpisů a emailových připomínek nadcházející splátky………zdarma

Poplatky za pojištění:
PLUS…………………. 3,08 % z pravidelné měsíční splátky úvěru bez pojištění
PREMIUM………….... 6,48 % z pravidelné měsíční splátky úvěru bez pojištění
STANDARD………..… 1,9 % z pravidelné měsíční splátky úvěru bez pojištění