ÚvodJak vyřídit půjčkuŽádostČasté dotazyÚvěrové podmínkyKontakt

Řekli o nás

Martin K., 29 let
Pracovník ČD

Žádost proběhla opravdu bez komlikací a vyřízení je vcelku rychlé. Velikou výhodou je, určení výše splátek podle sebe. Což mne potěšilo. Děkuji.

Martina J., 32 let
Sekretářka

Potřebovala jsem půjčit na novou kuchyň, nakonec jsem si vybrala půjčku od Home Credit a vůbec toho nelituju. Veškerá komunikace a vyřízení je bezva.

Jak postupovat při vyřizování půjčky

Scházejí Vám peníze a rozhodli jste se požádat o půjčku? Vše probíhá velmi jednoduše, rychle a pohodlně. Stačí pouze vyplnit několik potřebných údajů v následujícím formuláři, kliknout na tlačítko odeslat a poté vyčkat, až Vás zkontaktuje zástupce naší společnosti a dojedná s Vámi další potřebné záležitosti.


Během vyplňování žádosti o poskytnutí půjčky je třeba uvést osobní údaje (jméno, adresa, rodné číslo a číslo občanského průkazu). Dále si prosím připravte doklady k doložení údajů o zdroji příjmů a finanční situaci.

Potřebovat budete:

1) Dva doklady totožnosti – například platný cestovní pas, platný řidičský průkaz či zbrojní průkaz, rodný list.


2) Občané České republiky musí vždy doložit občanský průkaz!


3) Jste-li zaměstnanec, připravte si údaje o svém zaměstnavateli. OSVČ dokládá údaje o svém podnikání, tj. přesný název, IČ, adresu, telefonní číslo (na pevnou linku nebo mobil).Výhodou je sjednat si při vyplňování žádosti také pojištění výdajů pro případ nenadálé životní situace, která může nepříznivě zasáhnout do Vašeho života. Ať už se jedná o dlouhodobou pracovní neschopnost, ztrátu zaměstnání, ukončení podnikání či podobně závažnou událost. Pojistné plnění vyplácí pojišťovna přímo klientovi, který se tak může sám rozhodnout, jak je použije.